(+421) 911 038 082 info@euf.sk
Biologická liečba

MOLECULAR MEDICINE

ČO LIEČIME?

Prevažnú väčšinu reumatických ochorení, Reumatoidná artritída, Systémový lupus, Sklerodermia, Polymyozitídy a Dermatomyozitidy, nekrotizujúce Vaskulitídy a iné formy Vaskulopatii, Sjogrenov syndróm, Bechterevova choroba, Reiterov syndróm, Psoriatická artritída, Artritidy sprevádzajúc zápalové ochorenia čriev, choroby kostí a chrupaviek, Mimokĺbový reumatizmus. Ostatné autoimunitné ochorenia napríklad – ochorenie štítnej žľazy, obličiek, gastroenteriálneho traktu, Ulcerózna kolitída, Diabetes mellitus a iné. Imunodeficientné stavy, primárne a sekundárne,  s chronickým únavovým syndrómom Alergické ochorenia, Neurologické v zmysle degenerácií Centrálnej nervovej sústavy, Sclerosis multiplex, Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby, Polyneuropatie a Neuropatie ako príčiny iných chorôb, Depresívne stavy, eliminuje stavy úzkosti a beznádej, regenerácia a povzbudenie, skrášlenie a omladenie v oblasti dermatológie, Atopické exzémy, Celulitídu, protizápalové a dezinfekčné účinky proti vírom, baktériám a infekciám, Eliminácia karcinómov vrátane negatívnych vplyvov chemoterapie a mnohé iné závažné a menej závažné druhy ochorení.

UZDRAVENIE A NIE LIEČBA !

EUF clinica v Piešťanoch prináša pre pacientov nové a revolučné zahraničné vedecké metódy a možnosti uzdravovania a regenerácie formou cielenej biologickej terapie založenej na princípe uzdravovania poškodených orgánových buniek.

Terapia molekulárnej čiže peptidovej synergie rastlinných a živočíšnych  – nano častíc. Rozhodli sme sa  isť cestou medzinárodných poznatkov a využívania účinných látok rastlinného a živočíšneho pôvodu. Ďalšie informácie sa dozviete na stránke resp. konzultačné v našom centre.